Rreth Bostone

BOSTONE Gomat VLERAT

Avantazh
Çmim i arsyeshëm
Dorëzimi Prompt & Shërbimi i Përsosur

PRODUKTET E FUNDIT

400 / 60-15.5 gomave 500 / 50-17 prodhues të gomave pyjore
400 / 60-15.5 gomave 500 / 50-17 prodhues të gomave pyjore
Prill 28, 2018
Detajet e shpejta: Brand: BOSTONE Lloji: TL TRA Kodi / Modeli: TRC-02 Certifikata: ISO9001, DOT, Reach, CE dhe etj Garancia e cilësisë: Orari i punës 2000 OEM:
Goma rrotulluese 14 / 70-20 TL Rrota L5s Gomat e butë C-1
Goma rrotulluese 14 / 70-20 TL Rrota L5s Gomat e butë C-1
March 8, 2018
Detajet e shpejta: Brand: BOSTONE Lloji: TT TRA Kodi / Modeli: C-1 / L5s Certifikata: ISO9001, DOT, Reach, CE dhe etj Garancia e cilesise: Orari i punes 2000 OEM:
Gomat e larta të flotacioneve për traktorë bujqësorë
Gomat e larta të flotacioneve për traktorë bujqësorë
Janar 25, 2018
Detajet e shpejta: Markë: BOSTONE Lloji: TL TRA Kodi / Modeli: TRC-03 / CS102 Certifikata: ISO9001, DOT, Reach, CE dhe etj. Garancia e cilësisë: 3 vjet OEM: Koha e pranueshme e dorëzimit ...

Kontaktoni Tani