За Бостон

BOSTONE гуми ПРЕДНОСТИ

Предност
Разумна цена
Навремена испорака и добра услуга

Најнови производи

Пневматици со високи флотации за земјоделски трактори
Пневматици со високи флотации за земјоделски трактори
Јануари 25, 2018
Брзи поединости: Бренд: BOSTONE Тип: TL TRA Код / моделот: TRC-03 / CS102 Сертификати: ISO9001, DOT, домет, CE и др. Гаранција за квалитет: 3 години OEM: Прифатливо време за испорака ...
400 / 60-15.5 флотација гуми со раб за продажба
400 / 60-15.5 флотација гуми со раб за продажба
Јануари 18, 2018
Брзи поединости: Бренд: BOSTONE Големина: 400 / 60-15.5 Ply: 14pr Тип: TL TRA Код / модел: TRC-03 / CS102 Тежина на гумите: 36 KG Стандардна линија: 13 / 00 Ширина на дел: 404 MM
1400 1600MM нуди специјални гуми и тркала
1400 1600MM нуди специјални гуми и тркала
Јануари 16, 2018
Кратки детали: Тип: цврсти гумени тркала Употреба: Распрскувач на ориз Место: Шандонг, Кина (континентална) Име на брендот: BOSTONE Број на модел: 1400 CM, 1.6M Уметност: Lug, R1 Ma

Бостон сертификати

Контакт Сега